• 1 Veld Zaterdag man

  • Team indeling

    Naam
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Arnold Bik, Timo
    Banfi, Sven
    Bisschop, Rouël
    Bliemer, Jeroen
    Boer, Bryan de
    Giesen, Jeroen
    Hasani, Anouar el
    Horst, Bjorn van der
    Leemkuil, Jessy
    Stroe, Joey pepe van
    Valk, Daan v.d.
    Vorswijk, Vernon
    Zabet, Saeed
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    Naam
    Adelaar, Bep
    Afgeschermd
    Blom, Liecke
    Boer, Eric de
    Meijer, Jan
    Ristic, Dragan
    Scheur, Hans van der
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Dinsdag 20.30-22.00 1 16
    Donderdag 20.30-22.00 1 16
  • Programma

    DatumWedstrijdVeldKl. ThuisUit
    21 okt. 14:30JSV Nieuwegein 1 - Meern De 1Veld 1 KG HoofdveldKl 1Kl 16
    28 okt. 15:00Victoria 1 - JSV Nieuwegein 1veld 1 Victoria
    4 nov. 14:30JSV Nieuwegein 1 - Roda '46 1veld 1
    18 nov. 14:30CJVV 1 - JSV Nieuwegein 1veld 1
  • Poulestanden 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Sportlust '46 133001219
    2Brederodes 13111444
    3JSV Nieuwegein 131026103
    4PVCV 13012291

    Poulestanden 1 (0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Victoria 1431013210
    2TOV 143011559
    3Odysseus '91 14301869
    4Almere FC 14301889
    5Geinoord Nieuwegein 14211647
    6JSV Nieuwegein 142029116
    7IJFC 14202486
    8Bilt De FC 14121675
    9Loosdrecht 14112774
    10Meern De 14112674
    11Roda '46 14112454
    12VVZ '49 141128124
    13CJVV 140135101
    14CDW 140133101
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag
    7 okt.Almere FC 1 - JSV Nieuwegein 12 - 0
    14 okt.JSV Nieuwegein 1 - Loosdrecht 12 - 1