• 5 Veld Zondag man

  • Team indeling

    Naam
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Bosklopper, Marco
    Elbertse, Barry
    Goedhart, Niels
    Hendriks, Robin
    Lopez Rubio, Jose
    Westerhout, Richel
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    Naam
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Elbertse, Barry
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdVeldKl. ThuisUit
    29 okt. 11:00JSV Nieuwegein 5 - VVZA 7veld 3
    5 nov. 12:25Houten 8 - JSV Nieuwegein 5veld 4
    12 nov. 11:00JSV Nieuwegein 5 - SVF 2veld 2
  • Poulestanden 5 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1MSV 19 633001629
    2Hertha 23201696
    3Houten 731024113
    4JSV Nieuwegein 53003370

    Poulestanden 5 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Vecht de 2440015212
    2Saestum 4430120119
    3SVF 242111087
    4Meern De 6320115116
    5Amsvorde 83201966
    6Soest SO 1131201075
    7Hooglanderveen 831119114
    8VVZA 7411213134
    9Goy 't 4411212124
    10JSV Nieuwegein 541039163
    11Houten 841039233
    12SCH '44 540043140
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag
    8 okt.JSV Nieuwegein 5 - Amsvorde 82 - 3
    15 okt.Vecht de 2 - JSV Nieuwegein 52 - 0
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.