• Heren Zondag 5

  • Team indeling

    Naam
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Bosklopper, Marco
    Elbertse, Barry
    Goedhart, Niels
    Hendriks, Robin
    Ierland, Ricardo van
    Knoop, Jaco
    Lopez Rubio, Jose
    Vrijenhoek, Jean-Paul
    Westerhout, Richel
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    Naam
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Elbertse, Barry
    Knoop, Jaco
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdVeldKl. ThuisUit
    22 apr. 11:00JSV Nieuwegein 5 - Soest SO 11veld 3Kl 2Kl 15
    6 mei. 11:00VVZA 7 - JSV Nieuwegein 5veld 3
    13 mei. 11:30SVF 2 - JSV Nieuwegein 5veld 1
    20 mei. 11:00SCH '44 5 - JSV Nieuwegein 5veld 2
  • Poulestanden 5 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1MSV '19 633001629
    2Hertha 23201696
    3Houten 731024113
    4JSV Nieuwegein 53003370

    Poulestanden 5 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Meern De 6171313834640
    2Vecht de 2171124482235
    3Saestum 4171016633831
    4VVZA 716934473230
    5Amsvorde 817845473428
    6JSV Nieuwegein 517836455027
    7Goy 't 416628465220
    8SVF 2186210454820
    9Houten 816538415918
    10Soest SO 11164210436714
    11Hooglanderveen 816349406713
    12SCH '44 517231225589
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag
    8 apr.JSV Nieuwegein 5 - Meern De 62 - 6
    15 apr.Hooglanderveen 8 - JSV Nieuwegein 51 - 1
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.