• Heren Zondag 5

  • Team indeling

    Naam
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Bosklopper, Marco
    Elbertse, Barry
    Goedhart, Niels
    Hendriks, Robin
    Ierland, Ricardo van
    Knoop, Jaco
    Lopez Rubio, Jose
    Vrijenhoek, Jean-Paul
    Westerhout, Richel
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    Naam
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Elbertse, Barry
    Knoop, Jaco
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdVeldKl. ThuisUit
    17 dec. 10:30Saestum 4 - JSV Nieuwegein 5veld 2
  • Poulestanden 5 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1MSV '19 633001629
    2Hertha 23201696
    3Houten 731024113
    4JSV Nieuwegein 53003370

    Poulestanden 5 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Meern De 610712482822
    2Saestum 49702402021
    3Vecht de 210622291420
    4VVZA 710523282117
    5JSV Nieuwegein 510514272616
    6Goy 't 49423262214
    7Amsvorde 810424272214
    8SVF 29324242311
    9Soest SO 119324303511
    10SCH '44 5912616335
    11Houten 8912617415
    12Hooglanderveen 81012724515
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag
    3 dec.JSV Nieuwegein 5 - SCH '44 53 - 3
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.