• Heren Zondag 5

  • Team indeling

    Naam
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Bosklopper, Marco
    Elbertse, Barry
    Goedhart, Niels
    Hendriks, Robin
    Ierland, Ricardo van
    Knoop, Jaco
    Lopez Rubio, Jose
    Vrijenhoek, Jean-Paul
    Westerhout, Richel
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    Naam
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Elbertse, Barry
    Knoop, Jaco
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdVeldKl. ThuisUit
    18 feb. 10:30Amsvorde 8 - JSV Nieuwegein 5Veld 2
    11 mrt. 11:00JSV Nieuwegein 5 - Houten 8veld 3
    18 mrt. 11:00VVZA 7 - JSV Nieuwegein 5veld 3
  • Poulestanden 5 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1MSV '19 633001629
    2Hertha 23201696
    3Houten 731024113
    4JSV Nieuwegein 53003370

    Poulestanden 5 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Vecht de 213922381429
    2Saestum 411812502625
    3Meern De 611812543125
    4VVZA 711533302318
    5Amsvorde 812534352718
    6Goy 't 411524312817
    7JSV Nieuwegein 512525313617
    8SVF 211425292814
    9Soest SO 1111326364711
    10Houten 81013619436
    11Hooglanderveen 81213829586
    12SCH '44 51112816375
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag
    11 feb.JSV Nieuwegein 5 - Vecht de 20 - 6
    18 feb.Amsvorde 8 - JSV Nieuwegein 5 -
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.