• Contact

  • Uiteraard komt hier nog uitgebreidere informatie, maar alvast een aantal belangrijke contactgegevens:

    Voor alle zaken rondom (oefen)wedstrijden kun je terecht bij de wedstrijdsecretaris. De wedstrijdsecretaris is tussen 18.00 en 21.00 ook telefonisch te bereiken op 06-30864701.Vragen over lidmaatschap kunnen gesteld aan het ledenbeheer. Alle overige niet-technische aangelegenheden kunnen naar de voorzitter wedstrijdzaken.

    Trainers en leiders kunnen voor ondersteuning contact opnemen met hun jaargroepcoördinator. Ook met technische vragen. Deze worden dan gebundeld en doorgespeeld aan het Team Technisch Beleid (TTB).

  • Bestuurlijk kader
    FunctieNaamEmail
    WedstrijdsecretarisDanny Werkhovenwedstrijdsecretaris@jsv-nieuwegein.nl
    Voorzitter WedstrijdzakenMarian Monrooijwedstrijdzaken@jsv-nieuwgein.nl
    LedenbeheerRob de Kruijffledenbeheer@jsv-nieuwegein.nl
    Technisch ManagerMax Wimmerstechnischmanager@jsv-nieuwegein.nl
    Voorzitter Technisch BeleidMichael Hoevenaarmichael@jsv-nieuwegein.nl
  • Coördinatoren
    JaargroepNaamE-mail
    SeniorenRon van Stroeronvanstroe@hotmail.com
    JO19 t/m JO14Alex van der Weerdalex@jsv-nieuwegein.nl
    Jan-Willem Eskesj-w.e70@hotmail.com
    JO13 t/m JO10Jaimy Mockingjaimy@aannemersbedrijfmocking.nl
    René Verhoefmsm.verhoef@gmail.com
    JO9 t/m JO8Chantal Baartmanschantal@jsv-nieuwegein.nl
    Kabouterskabouters@jsv-nieuwegein.nl
    Dames en meisjesMarco Jansenmarco@jsv-nieuwegein.nl