• Dames Zaterdag 1

  • Team indeling

    Naam
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Bakker, Milou
    Bos, Melissa
    Elias, Tessa
    Maurik, Chantal van
    Pender, Samantha de
    Ridder, Stephanie de
    Tienhoven, Manon
    Verhoef, Joyce
    Werff, Julia van der
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    Naam
    Betzold, Drikus
    Geffen, Danny van
    Maurik, Chantal van
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdVeldKl. ThuisUit
    18 nov. 15:30CSW VR2 - JSV Nieuwegein VR1veld 2
    2 dec. 14:30JSV Nieuwegein VR1 - DHSC VR1veld 1
    9 dec. 12:00Faja Lobi KDS VR2 - JSV Nieuwegein VR1veld 2
    16 dec. 13:30Brederodes VR1 - JSV Nieuwegein VR1veld 3 Brederodes
  • Poulestanden VR1 (216 Vrouwen Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Zwaluwen Utrecht '11 VR1650126715
    2Odysseus '91 VR3640210412
    3SCH '44 VR17322201511
    4HMS VR133001409
    5CSW VR243011379
    6JSV Nieuwegein VR152121497
    7Vrouwen 2621312307
    8DHSC VR1610515243
    9VSC VR140135161
    10Faja Lobi KDS VR250142191

    Poulestanden VR1 (B2610 Vrouwen beker zaterdag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Brederodes VR10000000
    2JSV Nieuwegein VR10000000

    Poulestanden VR1 (B2600 Vrouwen beker zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1JSV Nieuwegein VR132101347
    2GVVV VR13201836
    3Benschop VR131025153
    4DVSA VR130126101
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag
    4 nov.SCH '44 VR1 - JSV Nieuwegein VR12 - 2