• Dames Zaterdag 1

  • Team indeling

    Naam
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Bakker, Milou
    Bos, Melissa
    Elias, Tessa
    Pender, Samantha de
    Ridder, Stephanie de
    Tienhoven, Manon
    Verhoef, Joyce
    Werff, Julia van der
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    Naam
    Afgeschermd
    Betzold, Drikus
    Geffen, Danny van
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdVeldKl. ThuisUit
    10 feb. 14:30JSV Nieuwegein VR1 - Vreeswijk VR2veld 1
    17 feb. 14:00Zwaluwen Utrecht '11 VR1 - JSV Nieuwegein VR1veld 3
  • Poulestanden VR1 (216 Vrouwen Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Zwaluwen Utrecht '11 VR1870130721
    2Odysseus '91 VR3860217518
    3HMS VR1650120215
    4SCH '44 VR19423262114
    5JSV Nieuwegein VR17412201013
    6CSW VR27403281212
    7Vreeswijk VR2921614577
    8DHSC VR1820619296
    9Faja Lobi KDS VR271159234
    10VSC VR1701610271

    Poulestanden VR1 (B2610 Vrouwen beker zaterdag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Brederodes VR11100213
    2JSV Nieuwegein VR11001120

    Poulestanden VR1 (B2600 Vrouwen beker zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1JSV Nieuwegein VR132101347
    2GVVV VR13201836
    3Benschop VR131025153
    4DVSA VR130126101
  • Uitslagen

    Geen informatie