• Zaterdag Senioren 2 Veld Zaterdag man

  • Team indeling

    Naam
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Agrimakis, Stylianos
    Heutink, Jasper
    Houten, Thomas van
    Kamara, Albert
    Kikas, Rashid
    Moes, Bart
    Molen, Nick van de
    Rooijen, Davey van
    Scholman, Marco
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    Naam
    Afgeschermd
    Bouwens, Sjors
    Heutink, Jasper
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdVeldKl. ThuisUit
    21 okt. 12:00JSV Nieuwegein 2 - Nieuwland ASC 2Veld 1 KG HoofdveldKl 2Kl 3
    28 okt. 12:00SVL 2 - JSV Nieuwegein 2veld 1
    4 nov. 12:00JSV Nieuwegein 2 - Roda '46 2veld 1
    11 nov. 12:00CSW 2 - JSV Nieuwegein 2veld 2
    18 nov. 12:30Woudenberg 2 - JSV Nieuwegein 2veld 1
  • Poulestanden 2 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Roda '46 2440015112
    2IJsselmeervogels 2440013512
    3DHSC 2431014310
    4Merino's de 243011439
    5Elinkwijk 242111297
    6Delta Sports '95 FC 24211897
    7JSV Nieuwegein 241211185
    8Nieuwland ASC 24112864
    9IJFC 24112994
    10Geinoord Nieuwegein 24112664
    11Valleivogels 24103393
    12Woudenberg 230034110
    13SVL 230030110
    14VVZ '49 240043300

    Poulestanden 2 (B1210 Mannen beker reserve 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1CSW 20000000
    2JSV Nieuwegein 20000000

    Poulestanden 2 (B1200 Mannen beker reserve poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1JSV Nieuwegein 23300929
    2Montfoort 23201956
    3CSW 43102793
    4Argon 330033120
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag
    7 okt.IJsselmeervogels 2 - JSV Nieuwegein 23 - 0
    14 okt.JSV Nieuwegein 2 - Delta Sports '95 FC 26 - 0
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.