• Heren Zaterdag 2

  • Team indeling

    Naam
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Heutink, Jasper
    Houten, Thomas van
    Kamara, Albert
    Moes, Bart
    Molen, Nick van de
    Rooijen, Davey van
    Scholman, Marco
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    Naam
    Afgeschermd
    Bouwens, Sjors
    Heutink, Jasper
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdVeldKl. ThuisUit
    27 jan. 11:45Merino's de 2 - JSV Nieuwegein 2veld 173
    3 feb. 11:30JSV Nieuwegein 2 - Elinkwijk 2Veld 1 KG Hoofdveld
    10 feb. 12:30Delta Sports '95 FC 2 - JSV Nieuwegein 2veld 1
    17 feb. 11:30JSV Nieuwegein 2 - IJsselmeervogels 2veld 1
  • Poulestanden 2 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1IJsselmeervogels 2111100561133
    2Roda '46 21192033629
    3IJFC 211722301423
    4DHSC 210613301619
    5Delta Sports '95 FC 211542251719
    6Merino's de 210523231817
    7Geinoord Nieuwegein 211425151614
    8Valleivogels 210415142113
    9Elinkwijk 211416213513
    10JSV Nieuwegein 211326212411
    11Woudenberg 29315171710
    12Nieuwland ASC 21122718338
    13SVL 2100197301
    14VVZ '49 21101109611

    Poulestanden 2 (B1210 Mannen beker reserve 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1CSW 21100413
    2JSV Nieuwegein 21001140

    Poulestanden 2 (B1200 Mannen beker reserve poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1JSV Nieuwegein 23300929
    2Montfoort 23201956
    3CSW 43102793
    4Argon 330033120
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.