• Heren Zaterdag 2

  • Team indeling

    Naam
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Heutink, Jasper
    Houten, Thomas van
    Kamara, Albert
    Komba, Andrew
    Moes, Bart
    Molen, Nick van de
    Rooijen, Davey van
    Scholman, Marco
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    Naam
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Heutink, Jasper
    Laar, Desney van
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdVeldKl. ThuisUit
    12 mei. 12:00Valleivogels 2 - JSV Nieuwegein 2veld 1
    19 mei. 10:30Geinoord Nieuwegein 2 - JSV Nieuwegein 2veld 1
  • Poulestanden 2 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1IJsselmeervogels 22221101001664
    2IJFC 2221336493242
    3Roda '46 2211254481941
    4Delta Sports '95 FC 2211155564138
    5Merino's de 2211146463337
    6Geinoord Nieuwegein 221948304031
    7DHSC 2201019484629
    8Valleivogels 2218211364526
    9Woudenberg 218738343424
    10Elinkwijk 2207112306122
    11JSV Nieuwegein 2224414305016
    12Nieuwland ASC 2214215286214
    13SVL 22001199651

    Poulestanden 2 (B1210 Mannen beker reserve 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1CSW 21100413
    2JSV Nieuwegein 21001140

    Poulestanden 2 (B1200 Mannen beker reserve poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1JSV Nieuwegein 23300929
    2Montfoort 23201956
    3CSW 43102793
    4Argon 330033120
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag
    14 apr.JSV Nieuwegein 2 - Merino's de 22 - 4
    21 apr.JSV Nieuwegein 2 - IJFC 21 - 5
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.