• Zaterdag Senioren 5 Veld Zaterdag man

  • Team indeling

    Naam
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Attevelt, Marco
    Bos, Bob
    Bos, Stef
    Goes, Cas
    Rijk, Toby
    Ruijter, Mike de
    Schaik, Frank van
    Schot, Jeroen
    Smith, Delano
    Weijers, Paul
    Willekes, Devin
    Willekes, Jimmy
    Winsen, Lennard van
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    Naam
    Bree, Pascal de
    Goes, Cas
    Schaik, Joost van
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdVeldKl. ThuisUit
    21 okt. 12:30JSV Nieuwegein 5 - DHSC 5veld 3Kl 5Kl 14
    28 okt. 16:00Vriendenschaar 2 - JSV Nieuwegein 5veld 2
    4 nov. 12:30JSV Nieuwegein 5 - Delta Sports '95 FC 5veld 8
    11 nov. 13:30Vreeswijk 2 - JSV Nieuwegein 5veld 2
    18 nov. 12:30JSV Nieuwegein 5 - IJFC 6veld 3
  • Poulestanden 5 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Meern De 533001259
    2JSV Nieuwegein 52101783
    3VSC 23102693
    4DHSC 52002360

    Poulestanden 5 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Delta Sports '95 FC 543109610
    2Vreeswijk 233001319
    3JSV Nieuwegein 54211967
    4Lopik 24211657
    5Bilt De FC 532011156
    6Vriendenschaar 242021186
    7Benschop 33111764
    8Houten 441121194
    9Faja Lobi KDS 53012491
    10IJFC 620021130
    11Geinoord Nieuwegein 440043170
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag
    7 okt.Geinoord Nieuwegein 4 - JSV Nieuwegein 51 - 3
    14 okt.JSV Nieuwegein 5 - Lopik 20 - 2
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.