• Heren Zaterdag 5

  • Team indeling

    Naam
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Attevelt, Marco
    Bos, Bob
    Goes, Cas
    Prahasam, Soeryo
    Rijk, Toby
    Ruijter, Mike de
    Schaik, Frank van
    Schot, Jeroen
    Smith, Delano
    Weijers, Paul
    Willekes, Devin
    Willekes, Jimmy
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    Naam
    Bree, Pascal de
    Goes, Cas
    Schaik, Joost van
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdVeldKl. ThuisUit
    28 apr. 11:30Lopik 2 - JSV Nieuwegein 5veld 2
    12 mei. 12:30JSV Nieuwegein 5 - Vreeswijk 2veld 3
    19 mei. 13:30Faja Lobi KDS 5 - JSV Nieuwegein 5veld 1
  • Poulestanden 5 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Meern De 533001259
    2DHSC 53102673
    3JSV Nieuwegein 531028113
    4VSC 23102693

    Poulestanden 5 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Benschop 3171421682044
    2JSV Nieuwegein 5171133473736
    3Vreeswijk 2161114523234
    4Vriendenschaar 2181107542733
    5Delta Sports '95 FC 517854322929
    6Lopik 216826292926
    7Houten 417638474021
    8Bilt De FC 516529374617
    9Geinoord Nieuwegein 4164210244914
    10Faja Lobi KDS 517131322566
    11IJFC 617111518654
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag
    18 apr.JSV Nieuwegein 5 - Houten 42 - 2
    21 apr.IJFC 6 - JSV Nieuwegein 51 - 4
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.