• Heren Zaterdag 5

  • Team indeling

    Naam
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Attevelt, Marco
    Bos, Bob
    Bos, Stef
    Goes, Cas
    Rijk, Toby
    Ruijter, Mike de
    Schaik, Frank van
    Schot, Jeroen
    Smith, Delano
    Weijers, Paul
    Willekes, Devin
    Willekes, Jimmy
    Winsen, Lennard van
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    Naam
    Bree, Pascal de
    Goes, Cas
    Schaik, Joost van
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdVeldKl. ThuisUit
    18 nov. 11:45JSV Nieuwegein 5 - IJFC 6veld 2Kl 2Kl 12
    25 nov. 14:15Bilt De FC 5 - JSV Nieuwegein 5veld 2
    2 dec. 11:45JSV Nieuwegein 5 - Faja Lobi KDS 5veld 3
  • Poulestanden 5 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Meern De 533001259
    2DHSC 53102673
    3JSV Nieuwegein 531028113
    4Za 023102693

    Poulestanden 5 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Zaterdag 2 660026418
    2Delta Sports '95 FC 5742114914
    3Benschop 36411201213
    4JSV Nieuwegein 57412141613
    5Lopik 2632111611
    6Vriendenschaar 2630315119
    7Bilt De FC 5621318177
    8Houten 4712416185
    9Geinoord Nieuwegein 461148194
    10IJFC 661056233
    11Faja Lobi KDS 570257202
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag
    4 nov.JSV Nieuwegein 5 - Delta Sports '95 FC 52 - 1
    11 nov.Zaterdag 2 - JSV Nieuwegein 58 - 0
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.