• Zaterdag Senioren 6 Veld Zaterdag man

  • Team indeling

    Naam
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Dijken, Marvin van
    Koedam, Tom
    Langendonk, Daniƫl
    Meijer, Daniel
    Reitsma, Robert Jan
    Streefkerk, Benjamin
    Streefkerk, Jeffrey
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    Naam
    Afgeschermd
    Dijken, Marvin van
    Koedam, Tom
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdVeldKl. ThuisUit
    18 nov. 14:00DWSV 3 - JSV Nieuwegein 6veld 1
    2 dec. 11:45JSV Nieuwegein 6 - IJFC 7veld 6
    9 dec. 12:50Meern De 6 - JSV Nieuwegein 6veld 6
  • Poulestanden 6 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Bunnik '73 332011566
    2Sterrenwijk 232011066
    3JSV Nieuwegein 631115134
    4IJFC 1030125101

    Poulestanden 6 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1IJFC 7760124718
    2PVC 27421171014
    3DWSM 27403331912
    4Meern De 68404272312
    5DHSC 8630316129
    6VIOD 24211667
    7DWSV 3621313147
    8JSV Nieuwegein 6621313197
    9SCH '44 4621311247
    10EDO (U) 4721423317
    11VSC 6613214226
    12Eminent Boys 361058183
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag
    4 nov.VSC 6 - JSV Nieuwegein 63 - 3
    11 nov.JSV Nieuwegein 6 - Sterrenwijk 22 - 1
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.