• Zaterdag Senioren 6 Veld Zaterdag man

  • Team indeling

    Naam
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Dijken, Marvin van
    Geerenstein, Richard van
    Koedam, Tom
    Langendonk, Daniƫl
    Meijer, Daniel
    Reitsma, Robert Jan
    Streefkerk, Benjamin
    Streefkerk, Jeffrey
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    Naam
    Dijken, Marvin van
    Geerenstein, Richard van
    Koedam, Tom
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdVeldKl. ThuisUit
    28 apr. 15:15JSV Nieuwegein 6 - PVC 2Veld 8 KGKl 12Kl 11
    12 mei. 12:45VIOD 2 - JSV Nieuwegein 6veld 1
    19 mei. 14:00IJFC 7 - JSV Nieuwegein 6veld 2 IJFC
  • Poulestanden 6 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Bunnik '73 332011566
    2Sterrenwijk 232011066
    3JSV Nieuwegein 631115134
    4IJFC 1030125101

    Poulestanden 6 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1PVC 2171322482141
    2IJFC 7181323632641
    3EDO (U) 4171025554532
    4DWSV 3181026483832
    5VIOD 217935543730
    6Meern De 6188010605824
    7DHSC 818639484421
    8SCH '44 415618275619
    9VSC 617458405617
    10DWSM 2185112586316
    11Eminent Boys 3174211234414
    12JSV Nieuwegein 6184113336913
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag
    14 apr.JSV Nieuwegein 6 - DWSM 23 - 1
    21 apr.JSV Nieuwegein 6 - DWSV 32 - 4
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.