• Zaterdag Senioren 6 Veld Zaterdag man

  • Team indeling

    Naam
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Dijken, Marvin van
    Koedam, Tom
    Langendonk, Daniƫl
    Meijer, Daniel
    Reitsma, Robert Jan
    Streefkerk, Benjamin
    Streefkerk, Jeffrey
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    Naam
    Afgeschermd
    Dijken, Marvin van
    Koedam, Tom
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdVeldKl. ThuisUit
    3 feb. 11:30DHSC 8 - JSV Nieuwegein 6veld 1
    10 feb. 12:30JSV Nieuwegein 6 - PVC 2veld 4
    17 feb. 12:30Eminent Boys 3 - JSV Nieuwegein 6veld 2 Eminent Boys
  • Poulestanden 6 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Bunnik '73 332011566
    2Sterrenwijk 232011066
    3JSV Nieuwegein 631115134
    4IJFC 1030125101

    Poulestanden 6 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1PVC 210721321223
    2IJFC 7971130922
    3Meern De 611605413418
    4DWSM 210514413216
    5VIOD 27322151511
    6DWSV 38314182210
    7EDO (U) 48314263210
    8SCH '44 48314132710
    9DHSC 8830520199
    10VSC 6823316249
    11JSV Nieuwegein 6821519327
    12Eminent Boys 3911711244
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag
    13 jan.Meern De 6 - JSV Nieuwegein 69 - 3
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.