• Zondag Senioren 2 Veld Zondag man

  • Team indeling

    Naam
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Allee, Marvin
    Allee, Quincy
    Asad, Nowar
    Bakboord, Marchel
    Carbin, Larry Jeffrey
    Jong, Gert-Jan de
    Jonis, Gino
    Luu, Thong
    Mercera, Hayley
    Rijp, Astrando de
    Sandbrink, Remco
    Stoffelsen, Jeroen
    Verbraeken, Andy
    Vermeer, Bjorn
    Westerbrink, Berend
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    Naam
    Afgeschermd
    Allee, Marvin
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdVeldKl. ThuisUit
    22 okt. 11:00VVIJ 3 - JSV Nieuwegein 2veld 3 VVIJ
    29 okt. 11:00JSV Nieuwegein 2 - MSV 19 3veld 2
    5 nov. 13:00Kampong 7 - JSV Nieuwegein 2veld 4
  • Poulestanden 2 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Kampong 822001426
    2AFC Quick 1890 432018116
    3JSV Nieuwegein 22101663
    4Odijk 230032110

    Poulestanden 2 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1JSV Nieuwegein 2440030512
    2Kampong 733001449
    3Faja Lobi KDS 2430111119
    4DWSV 322001186
    5Voorwaarts 2320110116
    6VVIJ 3420218146
    7UVV 3420211146
    8MSV '19 331021093
    9PVCV 43102663
    10VVU Ardahanspor 241034163
    11Elinkwijk 340048200
    12Focus '07 240048230
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag
    8 okt.JSV Nieuwegein 2 - UVV 38 - 1
    15 okt.Focus '07 2 - JSV Nieuwegein 22 - 8
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.