• Heren Zaterdag 1

  • Team indeling

    NaamFoto
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Arnold Bik, Timo
    Banfi, Sven
    Bisschop, Rouël
    Bliemer, Jeroen
    Drost, Dominique
    Hasani, Anouar el
    Horst, Bjorn van der
    Klij, Maxim van der
    Kroneman, Martijn
    Mankers, Rowan
    Scholman, Jeroen
    Stroe, Joey pepe van
    Vaes, Wesley
    Valk, Daan v.d.
    Valk, Michiel van der
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Adelaar, BepOverige stafTeammanager
    AfgeschermdTechnische stafAss.-trainer/coach
    AfgeschermdMedische stafFysiotherapeut
    Buur, HarryTechnische stafTrainer/coach
    Scheur, Hans van deTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Dinsdag 20.30-22.00 1 16
    Donderdag 20.30-22.00 1 16
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    25 mei. 14:30JSV Nieuwegein 1 - Delta Sports '95 FC 1Sportpark Galecop - JSV Nieuw
  • Poulestanden JSV Nieuwegein 1 (0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Bilt De FC 125175373254856
    2Delta Sports '95 FC 125153753322148
    3Almere FC 125143856421444
    4BFC 12512495054-440
    5Waterwijk asc 125122116054638
    6Meern De 1259883834435
    7Veensche Boys 125105104038235
    8Loosdrecht 125111134559-1434
    9Zaterdag 12596104044-433
    10IJFC 125103123850-1233
    11Benschop 12583144048-827
    12TOV 12583143952-1327
    13Lopik 12566132648-2224
    14Odysseus '91 12556143654-1821

    Poulestanden JSV Nieuwegein 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DHSC 13300121119
    2Zaterdag 132019816
    3Nieuw Utrecht SV 13102710-33
    4Geinoord Nieuwegein 13003211-90

    Poulestanden JSV Nieuwegein 1 (B1010 Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Bilt De FC 111006063
    2Huizen 111006153
    3Maarssen 111006153
    4Roda '46 111005053
    5DWSV 111005143
    6Zwaluwen Utrecht '11 111005233
    7Loosdrecht 111004133
    8Hoogland11003033
    9KDO sv 111003033
    10SDO11003033
    11Altius 111004223
    12APWC 111004223
    13HMS 111004223
    14Elinkwijk 111003123
    15Jonathan 111003123
    16Zuidvogels HSV De 111003123
    17Kampong 111004313
    18Hooglanderveen 111003213
    19Argon 111002113
    20DHSC 111002113
    21Meern De11002113
    22SVL 111002113
    23Scherpenzeel 111001013
    24VVZA 111002203
    25SCH '44 111002203
    26Merino's de 110012200
    27Montfoort 110012200
    28Vreeswijk 1100134-10
    29FC Hilversum 1100123-10
    30CJVV 1100112-10
    31EDO (U) 1100112-10
    32PVCV 1100112-10
    33Veenendaal 1100112-10
    34Zaterdag 1100101-10
    35BFC 1100124-20
    36FZO 1100124-20
    37Laren 99 sv 1100124-20
    38AH'78 1100113-20
    39Focus '07 1100113-20
    40Zeist 1100113-20
    41sva Papendorp100125-30
    42CDW 1100114-30
    43Bunnik '73 1100103-30
    44Meern De 1100103-30
    45MSV '19 1100103-30
    46Argon 2100115-40
    47Nederhorst vv 1100116-50
    48VVZ '49 1100116-50
    49HDS 1100105-50
    50DEV Doorn 1100106-60
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    11 mei.Zaterdag 1 - Odysseus '91 12 - 1
    18 mei.TOV 1 - Zaterdag 12 - 1