• Heren Zondag 5

  • Team indeling

    Naam
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Bosklopper, Marco
    Elbertse, Barry
    Goedhart, Niels
    Hendriks, Robin
    Ierland, Ricardo van
    Knoop, Jaco
    Lopez Rubio, Jose
    Vrijenhoek, Jean-Paul
    Westerhout, Richel
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    Naam
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Elbertse, Barry
    Knoop, Jaco
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdVeldKl. ThuisUit
    27 mei. 11:00JSV Nieuwegein 5 - Saestum 4veld 4
  • Poulestanden JSV Nieuwegein 5 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Meern De 62115331065348
    2VVZA 7211335634042
    3Vecht de 2211326603841
    4Saestum 4211128785335
    5Amsvorde 8211056634735
    6Houten 820938606430
    7JSV Nieuwegein 521939546430
    8Goy 't 4217311607224
    9SVF 2217212566123
    10Soest SO 11205312508018
    11SCH '44 5215313406818
    12Hooglanderveen 8213414469613

    Poulestanden JSV Nieuwegein 5 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1MSV '19 633001629
    2Hertha 23201696
    3Houten 731024113
    4JSV Nieuwegein 53003370
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag
    6 mei.VVZA 7 - JSV Nieuwegein 55 - 2
    13 mei.SVF 2 - JSV Nieuwegein 52 - 4
    20 mei.SCH '44 5 - JSV Nieuwegein 55 - 2
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.