• Contact

  • Voor alle zaken rondom (oefen)wedstrijden kun je terecht bij de wedstrijdsecretaris; deze is tussen 18.00 en 21.00 uur ook telefonisch te bereiken op 06-30864701. Vragen over lidmaatschap kunnen gesteld worden aan ledenbeheer. Alle overige niet-technische aangelegenheden kunnen aan de voorzitter wedstrijdzaken doorgegeven worden.

    Trainers en leiders kunnen voor ondersteuning contact opnemen met hun jaargroepco├Ârdinator. Ook voor technische vragen; deze worden dan gebundeld en doorgespeeld aan het Team Technisch Beleid (TTB).

  • Algemeen

    BetreftNaamEmail
    Websitewebsite@jsv-nieuwegein.nl
    JSVinfo@jsv-nieuwegein.nl
    Sponsoringsponsoring@jsv-nieuwegein.nl
    Bestuurbestuur@jsv-nieuwegein.nl
  • Bestuurlijk kader

    FunctieNaamEmail
    WedstrijdsecretarisDanny Werkhovenwedstrijdsecretaris@jsv-nieuwegein.nl
    Voorzitter WedstrijdzakenMarian Monrooijwedstrijdzaken@jsv-nieuwegein.nl
    LedenbeheerRob de Kruijfledenbeheer@jsv-nieuwegein.nl
    Technisch ManagerHans van Eldentechnischmanager@jsv-nieuwegein.nl
  • Co├Ârdinatoren

    JaargroepNaamE-mail
    Dames en meisjesdamesvoetbal@jsv-nieuwegein.nl
    Kabouterskabouters@jsv-nieuwegein.nl
    o8Anita van der VeldtCoordinator-o8@jsv-nieuwegein.nl
    o9Chantal BaartmansCoordinator-o9@jsv-nieuwegein.nl
    o10Jeroen GelensCoordinator-o10@jsv-nieuwegein.nl
    o11Jeroen GelensCoordinator-o11@jsv-nieuwegein.nl
    o12Chantal BaartmansCoordinator-o12@jsv-nieuwegein.nl
    o13Danielle PeijsCoordinator-o13@jsv-nieuwegein.nl
    o14Danielle PeijsCoordinator-o14@jsv-nieuwegein.nl
    o15Danielle PeijsCoordinator-o15@jsv-nieuwegein.nl
    o16-o19Patrick JansenCoordinator-o19@jsv-nieuwegein.nl
  • Overig

    BetreftNaamEmail
    Planning scheidsrechtersElly Ehlertscheidsrechtercoordinator@jsv-nieuwegein.nl
    MateriaalbeheerRemco Sandbrrinkmateriaalbeheer@jsv-nieuwegein.nl
    KantinebeheerIneke van der Horstkantinebeheer@jsv-nieuwegein.nl