•  

     

    The JSV-Nieuwegein website is only available in the dutch language.

    If you can't find your way please send your request to website@jsv-nieuwegein.nl; they will forward it to the right department/person(s). Please note that JSV is run by a considerate number of volenteers, most of them with a normal part- or fulltime job. It can take some time (days to week) before your request is being handled and you have received an answer.

    Voor alle zaken rondom (oefen)wedstrijden kun je terecht bij de wedstrijdsecretaris; deze is tussen 18.00 en 21.00 uur ook telefonisch te bereiken op 06-30864701. Vragen over lidmaatschap kunnen gesteld worden aan ledenbeheer. Alle overige niet-technische aangelegenheden kunnen aan de voorzitter wedstrijdzaken doorgegeven worden.

    Trainers en leiders kunnen voor ondersteuning contact opnemen met hun jaargroepcoördinator. Ook voor technische vragen; deze worden dan gebundeld en doorgespeeld aan het Team Technisch Beleid (TTB).

  • Algemeen/General

    BetreftEmailadresVragen/Questions
    Websitewebsite@jsv-nieuwegein.nlwebsite
    Sponsoringsponsoring@jsv-nieuwegein.nlsponsoring/sponsor
    Bestuurbestuur@jsv-nieuwegein.nlbestuursvragen/board
    Contributiecontributie@jsv-nieuwegein.nlcontributie/contribution
    Penningmeesterpenningmeester@jsv-nieuwegein.nlfinanciën/finance
  • Bestuurlijk kader/Board

    FunctieContactpersoonEmailadresVragen/Questions
    WedstrijdsecretarisDanny Werkhovenwedstrijdsecretaris@jsv-nieuwegein.nl(oefen)wedstrijden/program
    Wedstrijdzaken (tijdelijk) Lex van der Veldtwedstrijdzaken@jsv-nieuwegein.nl
    LedenbeheerRob de Kruijfledenbeheer@jsv-nieuwegein.nllidmaatschap/membership
    Technisch ManagerHans van Eldentechnischmanager@jsv-nieuwegein.nl
  • Coördinatoren/Coordinators

    JaargroepContactpersoonEmailadresVragen/Questions
    Dames en meisjesdamesvoetbal@jsv-nieuwegein.nl dames en meisjes/women
    Kabouterskabouters@jsv-nieuwegein.nlkabouters/minis
    o8Chantal CurialCoordinator-o8@jsv-nieuwegein.nlonder/under 8
    o9-o10Anita van der VeldtCoordinator-o9@jsv-nieuwegein.nlonder/under 9-10
    o11-o12Jeroen GelensCoordinator-o11@jsv-nieuwegein.nlonder/under 11-12
    o13-o15Danielle PeijsCoordinator-o13@jsv-nieuwegein.nlonder/under 13-15
    o16-o19Patrick JansenCoordinator-o16@jsv-nieuwegein.nlonder/under 16-19
    o23TTBTechnisch manager onder/under 23
  • Overig/Other

    BetreftContactpersoonEmailadresVragen over
    Planning scheidsrechtersDion Van Rooijenscheidsrechtercoordinator@jsv-nieuwegein.nl scheidsrechters/referees
    MateriaalbeheerRemco Sandbrinkmateriaalbeheer@jsv-nieuwegein.nl train- en spelmateriaal/material
    KantinebeheerIneke van der Horstkantinebeheer@jsv-nieuwegein.nlkantine/canteen
    AdministratieMargreth van Loverenadministratie@jsv-nieuwegein.nladministratie/administration