• Info

    Let op!

    In de periode van 1 juli tot en met 2 augustus zijn we beperkt bereikbaar via de hieronder weergegeven e-mailadressen.

    Heb je in de tussentijd vragen stel die dan via ledenbeheer@jsv-nieuwegein.nlttb@jsv-nieuwegein.nl of wedstrijdzaken@jsv-nieuwegein.nl

    _________________________________________ 

    Voor alle zaken rondom (oefen)wedstrijden kun je terecht bij de wedstrijdsecretaris; deze is tussen 18.00 en 21.00 uur ook telefonisch te bereiken op 06-30864701. Vragen over lidmaatschap kunnen gesteld worden aan ledenbeheer. Alle overige niet-technische aangelegenheden kunnen aan het bestuurslid wedstrijdzaken doorgegeven worden.

    Trainers en leiders kunnen voor ondersteuning contact opnemen met hun jaargroepcoördinator. Ook voor technische vragen; deze worden dan gebundeld en doorgespeeld aan het Team Technisch Beleid (TTB).

     

    This website is only available in the Dutch language.

    If you can't find your way please send your request to website@jsv-nieuwegein.nl; it will be forwarded to the right department/person(s). Please note that JSV is run by many volenteers, most of them with a normal part- or fulltime job. It can take some time before your request is being handled.

  • Algemeen/General Information

    BetreftEmailadresVragen/Questions
    Websitewebsite@jsv-nieuwegein.nlVoor alles wat met de website te maken heeft
    Wedstrijdsecretariswedstrijdsecretaris@jsv-nieuwegein.nl(oefen)wedstrijden/program Danny Werkhoven
    Ledenbeheerledenbeheer@jsv-nieuwegein.nllidmaatschap/membership Rob de Kruijf
    Team Technisch Beleidttb@jsv-nieuwegein.nl Alle HO's en bestuurslid TTB
    Kantinebeheerkantinebeheer@jsv-nieuwegein.nl Aanvragen evenementen/ Aanvragen huur sportaccommodatie/ Aanvragen ruimte (spelershome/ bestuurskamer/ wedstrijdsecretariaat/ kantine)
  • Bestuurlijk kader/Board

    FunctieContactpersoonEmailadresVragen/Questions
    Bestuursecretarisbestuur@jsv-nieuwegein.nlbestuursvragen/board
    PenningmeesterAntoinepenningmeester@jsv-nieuwegein.nlfinanciën/finance
    Wedstrijdzaken Vincent Diepstratenwedstrijdzaken@jsv-nieuwegein.nl beleidszaken omtrent wedstrijden/ veldindelingen/ toernooien/ scheidsrechters/ ledenbeheer
    Team Technisch Beleid Gil Sarabdjietbestuurslid-ttb@jsv-nieuwegein.nl beleidszaken omtrent TTB-team/ Technisch beleid/ trainers/ coördinatoren/ leiders/ spelers
    HRMCynthia Ramsarancynthia.ramsaran@jsv-nieuwegein.nlVoor alle vrijwilligers- en cursusovereenkomsten en HRM beleid
    CommunicatieNiek de HeuvelCommunicatie@jsv-nieuwegein.nlZorgt voor alle communicatie naar buiten toe. Heb jij nieuws over JSV? Stuur dit dan op en dan maken wij er wat leuks van!
    SponsoringSander van LangeraadSponsoring@jsv-nieuwegein.nlVoor alle vragen en verzoeken omtrent sponsoring
  • Coördinatoren/Group coordinators

    JaargroepContactpersoonEmailadresVragen/Questions
    Dames en meisjesGil en Chantaldamesvoetbal@jsv-nieuwegein.nl dames en meisjes/women
    Kabouters 1e jaarsCindy Wouterskabouters@jsv-nieuwegein.nlkabouters
    Kabouters 2e jaarsHanan Jansen Aboulhoudakabouters@jsv-nieuwegein.nlkabouters
    o8Paul MonseursCoordinator-o8@jsv-nieuwegein.nlonder/under 8
    o9Roy van der HamCoordinator-o9@jsv-nieuwegein.nlonder/under 9
    o10vacant ttb@jsv-nieuwegein.nl onder/under 10
    o11vacantttb@jsv-nieuwegein.nl onder/under 11
    o12Jeroen GelensCoordinator-o12@jsv-nieuwegein.nlonder/under 12
    o13Jeroen GelensCoordinator-o13@jsv-nieuwegein.nlonder/under 13
    o14Alex ManCoordinator-o14@jsv-nieuwegein.nlonder/under 14
    o15Alex ManCoordinator-o15@jsv-nieuwegein.nlonder/under 15
    o16vacantttb@jsv-nieuwegein.nlonder/under 16
    o17vacantttb@jsv-nieuwegein.nlonder/under 17
    o18Hoceinttb@jsv-nieuwegein.nlonder/under 18
    o19Hoceinttb@jsv-nieuwegein.nlonder/under 19
    o23Hoceinttb@jsv-nieuwegein.nl onder/under 23
    overig Gil Sarabdjiet bestuurslid-ttb@jsv-nieuwegein.nl Alle teams die niet onder het bovenstaande vallen
  • Overig/Other

    BetreftContactpersoonEmailadresVragen over
    Planning scheidsrechtersDion Van Rooijenscheidsrechtercoordinator@jsv-nieuwegein.nl scheidsrechters/referees
    MateriaalbeheerRemco Sandbrinkmateriaalbeheer@jsv-nieuwegein.nl train- en spelmateriaal/material
    KantinebeheerIneke van der Horstkantinebeheer@jsv-nieuwegein.nlkantine/canteen
    AdministratieMargreth van Loverenadministratie@jsv-nieuwegein.nladministratie/administration
    SamensterkEsther en Ellensamensterk@jsv-nieuwegein.nlAlle vragen over werkzaamheden voor vrijwilligers
    Sponsoringsponsoring@jsv-nieuwegein.nlsponsoring/sponsor
    Contributiecontributie@jsv-nieuwegein.nlcontributie/contribution
    Stage coordinatorGil Sarabdjiet en Dennis van der Horststage@jsv-nieuwegein.nl
    VertrouwenspersoonRiny Goesvertrouwenspersoon@jsv-nieuwegein.nl
    Toernooientoernooi@jsv-nieuwegein.nlAanmelden en/ of aanvragen van toernooien
    Niemand buitenspel niemandbuitenspel@jsv-nieuwegein.nlVoor financiële ondersteuning om te kunnen sporten
    Voorzitter JeugdcommissieJeroen Gelensjeugdcommissie@jsv-nieuwegein.nlAanspreekpunt namens alle coördinatoren
    Voorzitter Technische commissieBarry de Jongtechnischecommissie@jsv-nieuwegein.nlAanspreekpunt namens alle trainers