•  

     

    Voor alle zaken rondom (oefen)wedstrijden kun je terecht bij de wedstrijdsecretaris; deze is tussen 18.00 en 21.00 uur ook telefonisch te bereiken op 06-30864701. Vragen over lidmaatschap kunnen gesteld worden aan ledenbeheer. Alle overige niet-technische aangelegenheden kunnen aan de voorzitter wedstrijdzaken doorgegeven worden.

    Trainers en leiders kunnen voor ondersteuning contact opnemen met hun jaargroepcoördinator. Ook voor technische vragen; deze worden dan gebundeld en doorgespeeld aan het Team Technisch Beleid (TTB).

  • Algemeen

    BetreftEmailadresVragen over
    Websitewebsite@jsv-nieuwegein.nlwebsite
    Sponsoringsponsoring@jsv-nieuwegein.nlsponsoring
    Bestuurbestuur@jsv-nieuwegein.nlbestuursvragen
    Contributiecontributie@jsv-nieuwegein.nlcontributie
    Penningmeesterpenningmeester@jsv-nieuwegein.nlfinanciën
  • Bestuurlijk kader

    FunctieContactpersoonEmailadresVragen over
    WedstrijdsecretarisDanny Werkhovenwedstrijdsecretaris@jsv-nieuwegein.nl(oefen)wedstrijden
    WedstrijdzakenMarian Monrooijwedstrijdzaken@jsv-nieuwegein.nl
    LedenbeheerRob de Kruijfledenbeheer@jsv-nieuwegein.nllidmaatschap
    Technisch ManagerHans van Eldentechnischmanager@jsv-nieuwegein.nl
  • Coördinatoren

    JaargroepContactpersoonEmailadresVragen over
    Dames en meisjesdamesvoetbal@jsv-nieuwegein.nl dames en meisjes
    Kabouterskabouters@jsv-nieuwegein.nlkabouters
    o8Anita van der VeldtCoordinator-o8@jsv-nieuwegein.nlonder 8
    o9Chantal BaartmansCoordinator-o9@jsv-nieuwegein.nlonder 9
    o10Jeroen GelensCoordinator-o10@jsv-nieuwegein.nlonder 10
    o11Jeroen GelensCoordinator-o11@jsv-nieuwegein.nlonder 11
    o12Chantal BaartmansCoordinator-o12@jsv-nieuwegein.nlonder 12
    o13Danielle PeijsCoordinator-o13@jsv-nieuwegein.nlonder 13
    o14Danielle PeijsCoordinator-o14@jsv-nieuwegein.nlonder 14
    o15Danielle PeijsCoordinator-o15@jsv-nieuwegein.nlonder 15
    o16-o19Patrick JansenCoordinator-o19@jsv-nieuwegein.nlonder 16 t/m 19
  • Overig

    BetreftContactpersoonEmailadresVragen over
    Planning scheidsrechtersDion Van Rooijenscheidsrechtercoordinator@jsv-nieuwegein.nl scheidsrechters
    MateriaalbeheerRemco Sandbrinkmateriaalbeheer@jsv-nieuwegein.nl train- en spelmateriaal
    KantinebeheerIneke van der Horstkantinebeheer@jsv-nieuwegein.nlkantine