• Contact

  • Let op, tussen 1 juli en 3 augustus zijn wij beperkt bereikbaar. I.v.m. vakanties is het telefoonnummer van de wedstrijdsecretaris niet bereikbaar en duurt het mogelijk langer voordat mail wordt beantwoord. In augustus proberen wij z.s.m. alsnog te reageren. Bedankt voor je begrip en fijne vakantie.

    Voor alle zaken rondom (oefen)wedstrijden kun je terecht bij de wedstrijdsecretaris. De wedstrijdsecretaris is tussen 18.00 en 21.00 uur ook telefonisch te bereiken op 06-30864701. Vragen over lidmaatschap kunnen gesteld worden aan ledenbeheer. Alle overige niet-technische aangelegenheden kunnen aan de voorzitter wedstrijdzaken doorgegeven worden.

    Trainers en leiders kunnen voor ondersteuning contact opnemen met hun jaargroepco├Ârdinator. Ook voor technische vragen; deze worden dan gebundeld en doorgespeeld aan het Team Technisch Beleid (TTB).

  • Bestuurlijk kader

    FunctieNaamEmail
    WedstrijdsecretarisDanny Werkhovenwedstrijdsecretaris@jsv-nieuwegein.nl
    Voorzitter WedstrijdzakenMarian Monrooijwedstrijdzaken@jsv-nieuwegein.nl
    LedenbeheerRob de Kruijfledenbeheer@jsv-nieuwegein.nl
    Technisch ManagerMax Wimmerstechnischmanager@jsv-nieuwegein.nl
    Voorzitter Technisch BeleidMichael Hoevenaarmichael@jsv-nieuwegein.nl
  • Co├Ârdinatoren

    JaargroepNaamE-mail
    SeniorenRon van Stroeronvanstroe@hotmail.com
    JO19 t/m JO14Alex van der Weerdalex@jsv-nieuwegein.nl
    JO13 t/m JO10Jaimy Mocking
    JO9 t/m JO8Chantal Baartmanschantal@jsv-nieuwegein.nl
    Kabouterskabouters@jsv-nieuwegein.nl
    Dames en meisjesdamesvoetbal@jsv-nieuwegein.nl
  • Overig

    BetreftNaamEmail
    Planning scheidsrechtersElly Ehlerttheoehlert@hotmail.com
    Webredactiewebsite@jsv-nieuwegein.nl
    MateriaalbeheerAlbert van der Horstfamilievanderhorst@ziggo.nl