• Contact

  • Voor alle zaken rondom (oefen)wedstrijden kun je terecht bij de wedstrijdsecretaris. De wedstrijdsecretaris is tussen 18.00 en 21.00 uur ook telefonisch te bereiken op 06-30864701. Vragen over lidmaatschap kunnen gesteld worden aan ledenbeheer. Alle overige niet-technische aangelegenheden kunnen aan de voorzitter wedstrijdzaken doorgegeven worden.

    Trainers en leiders kunnen voor ondersteuning contact opnemen met hun jaargroepco├Ârdinator. Ook voor technische vragen; deze worden dan gebundeld en doorgespeeld aan het Team Technisch Beleid (TTB).

     

    10 juli 2019:

    Vanaf heden tot en met zaterdag 3 augustus is JSV gesloten.  JSV bestuur en kaderleden zijn vanaf heden tot en met zondag 11 augustus in principe niet bereikbaar per mail, telefonisch of app zodat zij van hun welverdiende vakantie kunnen genieten. Vanaf maandag 12 augustus is iedereen weer bereikbaar om fris aan de start van seizoen 2019/2020 verder te werken. Fijne zomer en graag tot in augustus ! 

    Noot: met betrekking tot opzeggingen is de datum van binnenkomst van de mail leidend ! (uiterlijk 31 juli 2019)

  • Algemeen

    BetreftNaamEmail
    Websitewebsite@jsv-nieuwegein.nl
    JSVinfo@jsv-nieuwegein.nl
    Sponsoringinfo@jsv-nieuwegein.nl
    Bestuurbestuur@jsv-nieuwegein.nl
  • Bestuurlijk kader

    FunctieNaamEmail
    WedstrijdsecretarisDanny Werkhovenwedstrijdsecretaris@jsv-nieuwegein.nl
    Voorzitter WedstrijdzakenMarian Monrooijwedstrijdzaken@jsv-nieuwegein.nl
    LedenbeheerRob de Kruijfledenbeheer@jsv-nieuwegein.nl
    Technisch ManagerMax Wimmerstechnischmanager@jsv-nieuwegein.nl
    Voorzitter Technisch Beleidnnbnnb
  • Co├Ârdinatoren

    JaargroepNaamE-mail
    SeniorenRon van Stroeronvanstroe@hotmail.com
    JO19 t/m JO14Alex van der Weerdalex@jsv-nieuwegein.nl
    JO13 t/m JO10Jaimy Mocking
    JO9 t/m JO8Chantal Baartmanschantal@jsv-nieuwegein.nl
    Kabouterskabouters@jsv-nieuwegein.nl
    Dames en meisjesdamesvoetbal@jsv-nieuwegein.nl
  • Overig

    BetreftNaamEmail
    Planning scheidsrechtersElly Ehlerttheoehlert@hotmail.com
    MateriaalbeheerAlbert van der Horstfamilievanderhorst@ziggo.nl