• JO13-4

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Akloud, AymanTeamspeler
    Axwijk, ElijahTeamspeler
    Broos, JaydenTeamspeler
    Hammouchi, SalimTeamspeler
    Heesakkers, SamTeamspeler
    Leeuwen, Jelle vanTeamspeler
    Verhoef, JelmerTeamspeler
    Vosmeer, SimonTeamspeler
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    AfgeschermdTechnische staf
    Vosmeer, EdwinOverige stafTeammanager
    Wimmers, LaurenzoTechnische stafTrainer/coach
    Wolters, KimiTechnische staf
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    25 mei. 08:30JSV Nieuwegein JO13-2007-1 - Focus 07 JO13-2007-1Sportpark Galecop - JSV Nieuw
  • Poulestanden JSV Nieuwegein JO13-2007-1 (B3800 Onder 13 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Elinkwijk JO13-2007-13300201199
    2Zwaluwen Utrecht 11 JO13-2007-1320114596
    3O13-43012316-131
    4PVCV JO13-2007-23012217-151

    Poulestanden JSV Nieuwegein JO13-2007-1 (0255 Onder 13 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Roda'46 JO13-2007-111100160154530
    2DESTO JO13-2007-11191149173228
    3CDW JO13-2007-11281345261925
    4Focus 07 JO13-2007-11171341202122
    5Hercules JO13-2007-1 970254124221
    6UVV JO13-2007-1105142528-316
    7Delta Sports JO13-2007-1115153035-516
    8Geinoord N'gein JO13-2007-1115062322115
    9Brederodes JO13-2007-1125072545-2015
    10PVCV JO13-2007-2113171937-1810
    11Jonathan JO13-2007-2112181640-247
    12O13-410118841-334
    13VVZA JO13-2007-11200121673-570

    Poulestanden JSV Nieuwegein JO13-2007-1 (0257 Onder 13 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC De Bilt JO13-2007-1990050123827
    2SDO JO13-2007-198014573824
    3Altius JO13-2007-1951333181516
    4Sporting Almere JO13-2007-1951330181216
    5Focus 07 JO13-2007-195042520515
    6O13-494141915413
    7Brederodes JO13-2007-193151927-810
    8Geinoord N'gein JO13-2007-1103161620-410
    9UVV JO13-2007-193061343-309
    10PVCV JO13-2007-291261035-255
    11FC Weesp JO13-2007-190181055-451
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    11 mei.O13-4 - PVCV JO13-2007-24 - 1
    14 mei.O13-4 - SDO JO13-2007-11 - 0
    18 mei.Altius JO13-2007-1 - O13-43 - 2
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.