• Scheidsrechters (thuiswedstrijden)

    WedstrijddatumWedstrijdScheidsrechter
    4 dec. 09:30MO13-1 - Hooglanderveen MO13-1R. (Richard) Loef
    4 dec. 09:30MO11-1 - Hercules MO11-1
    4 dec. 09:45O9-4 - Delta Sports '95 FC JO9-4
    4 dec. 09:45O8-2 - Meern De JO8-8
    4 dec. 09:45O15-2 - Maarssen JO15-3J. (Jon) van Zoelen
    4 dec. 10:00O12-4 - Odijk JO12-1T. (Thijmen) van Dalen
    4 dec. 10:00O11-4 - UVV JO11-7
    4 dec. 10:15JSV Nieuwegein JO15-3 - FC Driebergen JO15-2B.J. (Benjamin) Plantinga
    4 dec. 11:00O11-1 - Delta Sports '95 FC JO11-2P. (Pascal) Nibourg
    4 dec. 11:00O10-4 - Montfoort S.V.'19 JO10-3
    4 dec. 11:00O8-3 - IJFC JO8-1JM
    4 dec. 11:30Zaterdag 3 - Focus '07 3M. (Marcel) Alblas
    4 dec. 11:30JSV Nieuwegein MO13-2 - SDW MO13-2
    4 dec. 11:30O12-1 - Hooglanderveen JO12-1
    4 dec. 12:00Zaterdag 10 - Odin 10
    4 dec. 12:00Zaterdag 6 - Meern De 6S.A.M. (Sander) Frie
    4 dec. 12:15O9-3 - Vreeswijk JO9-3
    4 dec. 12:30Zaterdag 35+1 - EDO (U) 35+2
    4 dec. 12:30Zaterdag 4 - VSC 3Afgeschermd
    4 dec. 12:30O10-5 - Brederodes JO10-5
    4 dec. 12:30O10-6 - Zwaluwen Utrecht '11 JO10-4
    4 dec. 12:45O17-1 - Brederodes JO17-1R.P.T. (Ronald) van der Griend
    4 dec. 13:00MO15-1 - BFC MO15-1W. (Willem) Smits
    5 dec. 11:00Zondag 4 - Kismet 3O.R. (Oscar) Velthuis
    8 dec. 20:00JSV Nieuwegein JO18-2 - Meern De JO18-2
    11 dec. 08:30O12-5 - Focus '07 JO12-3
    11 dec. 08:30O12-2 - DVSU JO12-2
    11 dec. 08:30O11-5 - O11-4
    11 dec. 08:30O10-2 - Nieuw Utrecht SV JO10-1
    11 dec. 08:30O8-1 - Vreeswijk JO8-2
    11 dec. 09:00O14-3 - DVSU JO14-2
    11 dec. 09:00O13-3 - Lopik JO13-1
    11 dec. 09:15O13-1 - UVV JO13-1
    11 dec. 09:30O15-1 - Hertha JO15-1
    11 dec. 09:45O16-2 - Houten JO16-2
    11 dec. 10:00O12-3 - Kampong JO12-5
    11 dec. 10:00O11-2 - Jonathan JO11-4
    11 dec. 10:00O9-2 - UVV JO9-3
    11 dec. 10:00O9-5 - Meern De JO9-7
    11 dec. 10:00O8-4 - Hercules JO8 Regenboog
    11 dec. 11:00O9-1 - Montfoort S.V.'19 JO9-3
    11 dec. 11:00O11-3 - Benschop JO11-1
    11 dec. 11:00O10-3 - Victoria JO10-4
    11 dec. 11:15JSV Nieuwegein JO15-4 - Kampong JO15-4
    11 dec. 11:30JO23 - Vriendenschaar O23-1
    11 dec. 11:30Zaterdag 5 - Odin 3
    11 dec. 11:30MO15-2 - DVSU MO15-1
    11 dec. 12:00O14-1 - Focus '07 JO14-1
    11 dec. 12:00JSV Nieuwegein JO18-2 - Vreeswijk JO18-2
    11 dec. 12:15JSV Nieuwegein JO10-6 - Jonathan JO10-7
    11 dec. 12:30Zaterdag 8 - Houten 7
    11 dec. 13:00JSV Nieuwegein MO17-1 - SCH '44 MO17-2
    11 dec. 14:00O16-1 - VVIJ JO16-1
    11 dec. 14:00Zaterdag 9 - Rivierwijkers 10
    11 dec. 14:15Zaterdag 7 - VSC 9A. (Aaldrik) Kap
    11 dec. 14:15O19-1 - IJFC JO19-2
    11 dec. 14:30Vrouwen 1 - Odysseus '91 VR4
    12 dec. 11:00Zondag 2 - Hercules 3