• Scheidsrechters (thuiswedstrijden)

    WedstrijddatumWedstrijdScheidsrechter
    23 nov. 08:30MO11-1 - UVV MO11-1
    23 nov. 08:30O8-4 - DHSC JO8-3
    23 nov. 08:30O11-1 - Lopik JO11-1
    23 nov. 08:30O12-3 - Kampong JO12-9
    23 nov. 08:30O8-1 - VVIJ JO8-1
    23 nov. 09:00O13-2 - VVIJ JO13-2A. (Arsam) Rastegar Tehrani
    23 nov. 09:00O14-1 - Meern De JO14-2F.C. (Frank) Kragtwijk
    23 nov. 09:45O10-3 - Delta Sports '95 FC JO10-3
    23 nov. 09:45O9-2 - DHSC JO9-1
    23 nov. 10:00JSV Nieuwegein JO12-4 - Meern De JO12-5
    23 nov. 10:00O11-3 - Delta Sports JO11-5M
    23 nov. 10:00JSV Nieuwegein JO11-5 - UVV JO11-5
    23 nov. 10:15O15-3 - IJFC JO15-2O.R. (Oscar) Velthuis
    23 nov. 10:45O13-1 - OSM '75 JO13-1R. (Richard) Loef
    23 nov. 11:00O9-3 - DESTO JO9-4
    23 nov. 11:00O10-4 - Meern De JO10-7
    23 nov. 11:30JSV Nieuwegein MO19-1 - DESTO MO19-1A. (Aaldrik) Kap
    23 nov. 11:30O11-4 - Delta Sports '95 FC JO11-7
    23 nov. 11:30O12-2 - Kampong JO12-5
    23 nov. 11:30O10-5 - IJFC JO10-2
    23 nov. 11:30O9-1 - UVV JO9-3
    23 nov. 12:00JSV Nieuwegein JO19-5 - VVIJ JO19-5W. (Willem) Smits
    23 nov. 12:00Zaterdag 6 - VVIJ 3H.J. (Erik) de Bruine
    23 nov. 12:00Zaterdag 8 - Focus '07 7J.A.A (Sjaak) Maton
    23 nov. 12:00O8-5 - OSM '75 JO8-2
    23 nov. 12:15O17-4 - Hercules JO17-4R.I.D. (Renan) Yigit
    23 nov. 13:00O14-2 - UVV JO14-1Afgeschermd
    23 nov. 14:30Zaterdag 7 - Meern De 9R. (Ron) van der Werf
    23 nov. 14:45O17-2 - Hercules JO17-2D. (Dion) van Rooijen
    23 nov. 14:45Zaterdag 3 - Geinoord Nieuwegein 3S.A.M. (Sander) Frie
    24 nov. 11:00Zondag 3 - Zwaluwen Utrecht '11 6J. (Jon) van Zoelen
    24 nov. 11:00Zondag 4 - VVZA 5H. (Huib) Zitter
    27 nov. 19:30JSV Nieuwegein MO19-1 - Bilt De FC MO19-1O.R. (Oscar) Velthuis
    30 nov. 08:30O13-3 - Delta Sports '95 FC JO13-5A. (Arsam) Rastegar Tehrani
    30 nov. 08:30MO13-1 - Vriendenschaar MO13-1R. (Ron) Cohlen
    30 nov. 08:30MO11-1 - Meern De MO11-3
    30 nov. 08:30O10-2 - Hercules JO10-2
    30 nov. 08:30O9-6 - Breukelen FC JO9-3
    30 nov. 08:30O10-7 - PVC JO10-6
    30 nov. 08:30O8-3 - Houten JO8-5
    30 nov. 09:45JSV Nieuwegein JO8-6 - PVCV JO8-9
    30 nov. 09:45O10-1 - Jonathan JO10-1
    30 nov. 09:45O12-1 - Graveland 's JO12-1
    30 nov. 10:00O13-4 - VVIJ JO13-3A. (Arsam) Rastegar Tehrani
    30 nov. 10:15O16-1 - Hoogland JO16-1
    30 nov. 10:30O15-1 - Zwaluwen Utrecht '11 JO15-1
    30 nov. 11:00O9-4 - Zwaluwen Utrecht '11 JO9-5
    30 nov. 11:00O10-6 - PVCV JO10-11
    30 nov. 11:15O11-2 - IJFC JO11-2
    30 nov. 11:30Zaterdag 2 - Maarssen 2
    30 nov. 11:30O16-2 - UVV JO16-1R.L. (Robin) de Wit
    30 nov. 12:00Zaterdag 4 - Delta Sports '95 FC 3J.A.A (Sjaak) Maton
    30 nov. 12:15O8-2 - VV De Dreef JO8-1
    30 nov. 12:15O9-5 - PVCV JO9-7
    30 nov. 12:30O17-1 - IJFC JO17-1
    30 nov. 12:30Zaterdag 5 - Focus '07 3J. (Jon) van Zoelen
    30 nov. 14:30O15-2 - Nieuw Utrecht SV JO15-1Afgeschermd
    30 nov. 14:30O19-2 - Houten JO19-3D. (Dion) van Rooijen
    30 nov. 14:30Zaterdag 1 - Nieuwland ASC 1H. (Gert) van den Broek
    30 nov. 14:30Vrouwen 1 - Odysseus '91 VR2A. (Aaldrik) Kap
    30 nov. 14:30Zaterdag 9 - DVSU 7S.A.M. (Sander) Frie
    1 dec. 11:00Zondag 2 - Vreeswijk 2H. (Huib) Zitter