• Zaterdag 35+1 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    Geerenstein, Richard vanOverige stafTeammanager
    Koedam, TomOverige stafTeammanager
    Langendonk, DaniëlOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    23 sep. 20:00AFC Ajax 35+1 - JSV Nieuwegein 35+1Sportpark De Toekomst
    26 sep. 12:30JSV Nieuwegein 35+1 - Meern De 35+1Sportpark Galecop
    3 okt. 16:30VIOD 35+1 - JSV Nieuwegein 35+1Sportpark Tienhoven
    10 okt. 12:30JSV Nieuwegein 35+1 - Vianen 35+1Sportpark Galecop
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    19 sep.Vliegdorp 't vv 35+1 - Zaterdag 35+12 - 1
    15 sep.O17-1 - sv Houten JO17-11 - 3
    12 sep.TABA afc 35+2 - Zaterdag 35+13 - 0
  • Poulestanden JSV Nieuwegein 35+1 (B1800 Veteranen beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AFC Ajax 35+12200241236
    2Wartburgia asv 35+13201716-96
    3TABA afc 35+23102413-93
    4Zaterdag 35+1200205-50

    Poulestanden JSV Nieuwegein 35+1 (0292 Mannen 35+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Eminent Boys 35+1110010193
    2Montfoort S.V.'19 35+111008083
    3Vianen 35+111003213
    4Vliegdorp 't vv 35+111002113
    5IJFC 35+110102201
    6Scherpenzeel 35+110102201
    7Meern De 35+100000000
    8Woudenberg 35+1100123-10
    9Zaterdag 35+1100112-10
    10EDO (U) 35+2100108-80
    11VIOD 35+11001110-90
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bruine, Dennie deTeamspeler
    Combe, MarcelTeamspeler
    Denneman, RemkoTeamspeler
    Ee, Nick vanTeamspeler
    Geerenstein, Richard vanTeamspeler
    Gresnigt, MartijnTeamspeler
    Koedam, TomTeamspeler
    Langendonk, DaniëlTeamspeler
    Mackaay, ErikTeamspeler
    Reitsma, JohanTeamspeler
    Streefkerk, JeffreyTeamspeler
    Wilde, Mark deTeamspeler
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Beker

    AFC Ajax 35+1

    VS

    JSV Nieuwegein 35+1

    23 september 202020:00 uur
    Sportpark De Toekomst hoofdveld

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    JSV Nieuwegein 35+1

    0292 Mannen 35+ Zaterdag

    1,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd