• Zaterdag 35+1 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Geerenstein, Richard vanOverige stafTeammanager
    Koedam, TomOverige stafTeammanager
    Langendonk, DaniëlOverige stafTeammanager

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    13 jun.Zondag 3 - JSV Nieuwegein 23 - 1
    12 jun.Zaterdag 1 - JSV Nieuwegein 25 - 0
    5 jun.Zaterdag 7 - TRAINEN0 - 0
  • Poulestanden JSV Nieuwegein 35+1 (0292 Mannen 35+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Eminent Boys 35+144002322112
    2Montfoort S.V.'19 35+13300162149
    3Zaterdag 35+1430113769
    4EDO (U) 35+24301811-39
    5IJFC 35+14112910-14
    6Meern De 35+1310257-23
    7VIOD 35+13102517-123
    8Vliegdorp 't vv 35+14103610-43
    9Vianen 35+14103819-113
    10Scherpenzeel 35+1302168-22
    11Woudenberg 35+14013511-61

    Poulestanden JSV Nieuwegein 35+1 (B1800 Veteranen beker poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AFC Ajax 35+13300291289
    2Wartburgia asv 35+13201716-96
    3TABA afc 35+23102413-93
    4Zaterdag 35+13003010-100
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bruine, Dennie deTeamspeler
    Combe, MarcelTeamspeler
    Denneman, RemkoTeamspeler
    Ee, Nick vanTeamspeler
    Geerenstein, Richard vanTeamspeler
    Gresnigt, MartijnTeamspeler
    Koedam, TomTeamspeler
    Langendonk, DaniëlTeamspeler
    Mackaay, ErikTeamspeler
    Reitsma, JohanTeamspeler
    Streefkerk, JeffreyTeamspeler
    Verweij, JeroenTeamspeler
    Wilde, Mark deTeamspeler

    Er zijn 9 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    JSV Nieuwegein 35+1

    0292 Mannen 35+ Zaterdag

    3,25

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,75

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,25

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd