• JSV-Nieuwegein Zaterdag-4

  • JSV Nieuwegein 4

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Vis, MitchelTechnische staf
    Vliet, Jorn vanOverige stafTeammanager
    Vliet, Sven vanOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    28 mei. 13:00Rivierwijkers 3 - JSV Nieuwegein 4Sportpark Koningsweg
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    14 mei.Zaterdag 4 - EDO (U) 32 - 4
  • Poulestanden JSV Nieuwegein 4 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hercules 51510054039130
    2Odysseus '91 41290332151727
    3VSC 3157263433123
    4Rivierwijkers 31371551312022
    5EDO (U) 3137153223922
    6Jonathan 2126335245721
    7Zaterdag 4154563829917
    8Voorwaarts 21532102653-2711
    9DOSC 21412111754-375
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Brugman, MarcTeamspeler
    Linde, Boaz van derTeamspeler
    Molen, Nick van derTeamspeler
    Noorlander, BradleyTeamspeler
    Opijnen, Lars vanTeamspeler
    Vis, MitchelTeamspeler
    Vliet, Jorn vanTeamspeler
    Vliet, Sven vanTeamspeler
    Werkhoven, Tobias vanTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Rivierwijkers 3

    VS

    JSV Nieuwegein 4

    28 mei 202213:00 uur
    Sportpark Koningsweg veld 1-Rivierwijkers

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    JSV Nieuwegein 4

    0214 Mannen Zaterdag reserve

    2,53

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,93

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,13

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd