• Zaterdag 4 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische staf
    Vliet, Sven vanOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    26 sep. 12:30JSV Nieuwegein 4 - Brederodes 4Sportpark Galecop
    3 okt. 12:00JSV Nieuwegein 4 - Focus '07 3Sportpark Galecop
    10 okt. 17:00Vriendenschaar 3 - JSV Nieuwegein 4Sportpark Terweijde
    17 okt. 14:00DHSC 5 - JSV Nieuwegein 4Sportpark Thorbecke
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    15 sep.O17-1 - sv Houten JO17-11 - 3
    12 sep.Zaterdag 4 - EDO (U) 41 - 1
  • Poulestanden JSV Nieuwegein 4 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hees 23201141046
    2EDO (U) 431118624
    3Zaterdag 43111610-44
    4Kockengen 2310268-23

    Poulestanden JSV Nieuwegein 4 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Meern De 511005053
    2Geinoord Nieuwegein 311003123
    3Brederodes 411002023
    4Aurora 210103301
    5VVIJ 410103301
    6Benschop 410100001
    7Focus '07 310100001
    8DHSC 500000000
    9Zaterdag 400000000
    10Delta Sports '95 FC 3100113-20
    11Vriendenschaar 3100102-20
    12Houten 4100105-50
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Agrandi, YassinTeamspeler
    Brugman, MarcTeamspeler
    Moes, BartTeamspeler
    Molen, Nick van derTeamspeler
    Noorlander, BradleyTeamspeler
    Opijnen, Lars vanTeamspeler
    Vliet, Jorn vanTeamspeler
    Vliet, Sven vanTeamspeler
    Wit, Jimmy deTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    JSV Nieuwegein 4

    VS

    Brederodes 4

    26 september 202012:30 uur
    Sportpark Galecop veld 6

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    JSV Nieuwegein 4

    0214 Mannen Zaterdag reserve

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd