• JSV-Nieuwegein Zaterdag-5

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Eijk, Vincent vanOverige stafTeammanager
    Goes, CasTechnische stafTrainer/coach

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    30 okt. 12:30JSV Nieuwegein 5 - Meern De 5Sportpark Galecop
    6 nov. 13:00VVU Ardahanspor 2 - JSV Nieuwegein 5Sportpark Lunetten
    20 nov. 13:00DVSU 3 - JSV Nieuwegein 5Sportpark Lunetten
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    16 okt.Focus '07 2 - Zaterdag 53 - 3
    12 okt.JO23 - De Dijk JO19-13 - 3
  • Poulestanden JSV Nieuwegein 5 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DVSU 34301132119
    2Rivierwijkers 44301161429
    3Focus '07 242118627
    4Zaterdag 54211111017
    5Hercules 442117617
    6VVU Ardahanspor 242027706
    7Odin 331118534
    8Meern De 531116604
    9Houten 54112711-44
    10VSC 2310267-13
    11Odysseus '91 54103513-83
    12Voorwaarts 330031017-70

    Poulestanden JSV Nieuwegein 5 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Benschop 3321012667
    2Zaterdag 5320110826
    3Focus '07 4311113854
    4SCH '44 43003316-130
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bos, BobTeamspeler
    Prahasam, SoeryoTeamspeler
    Rijk, TobyTeamspeler
    Ruijter, Mike deTeamspeler
    Schaik, Frank vanTeamspeler
    Smith, DelanoTeamspeler
    Weijers, PaulTeamspeler
    Willekes, DevinTeamspeler
    Willekes, JimmyTeamspelerDoelverdediger
    Winsen, Lennard vanTeamspeler

    Er zijn 10 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    JSV Nieuwegein 5

    VS

    Meern De 5

    30 oktober 202112:30 uur
    Sportpark Galecop veld 5

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    JSV Nieuwegein 5

    0214 Mannen Zaterdag reserve

    2,75

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,75

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd