• Zaterdag 6 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Huijden, MarcoOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    26 sep. 12:30JSV Nieuwegein 6 - Hercules 4Sportpark Galecop
    3 okt. 10:00EDO (U) 4 - JSV Nieuwegein 6Sportpark Overvecht-Noord
    10 okt. 12:30JSV Nieuwegein 6 - Sporting '70 2Sportpark Galecop
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    15 sep.O17-1 - sv Houten JO17-11 - 3
    8 sep.Zaterdag 1 - Jonathan 14 - 2
    8 sep.O14-1 - VVIJ JO14-12 - 6
  • Poulestanden JSV Nieuwegein 6 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Benschop 421105054
    2Zaterdag 621102114
    3DHSC 5200217-60

    Poulestanden JSV Nieuwegein 6 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Odysseus '91 511004133
    2Voorwaarts 311002023
    3Rivierwijkers 411002113
    4Bilt De FC 300000000
    5EDO (U) 400000000
    6Zaterdag 600000000
    7Odin 300000000
    8VSC 300000000
    9SV Vechtzoom 2100112-10
    10Hercules 4100102-20
    11Sporting '70 2100114-30
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Akker, Lars van denTeamspeler
    Bos, DaanTeamspeler
    Diete, Jim vanTeamspeler
    Doorn, Michael vanTeamspeler
    Groot, Thijs deTeamspeler
    Huijden, NickyTeamspeler
    Lecluse, JeroenTeamspeler
    Michel, AquilTeamspeler
    Peek, StijnTeamspeler
    Peek, ThomasTeamspeler
    Strijker, RubenTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    JSV Nieuwegein 6

    VS

    Hercules 4

    26 september 202012:30 uur
    Sportpark Galecop veld 3

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    JSV Nieuwegein 6

    0214 Mannen Zaterdag reserve

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd