• JSV-Nieuwegein Zaterdag7

  • JSV Nieuwegein 7

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Doorn, Michael vanTechnische stafPerformancecoach
    Roelofs, JobTechnische stafSpitsentrainer
    Waasdorp, GilbertOverige stafTeammanager

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    7 okt. 16:30Rivierwijkers 11 - JSV Nieuwegein 7Sportpark Koningsweg
    11 okt. 20:00JSV Nieuwegein 7 - Zwaluwen Utrecht '11 4Sportpark Galecop
    14 okt. 12:45JSV Nieuwegein 7 - Odysseus '91 10Sportpark Galecop
    21 okt. 13:00DVSU 5 - JSV Nieuwegein 7Sportpark Lunetten
    28 okt. 11:45Faja Lobi KDS 5 - JSV Nieuwegein 7Sportpark Humphrey Mijnals
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    25 sep.JSV Nieuwegein VR1 - Delta Sports VR20 - 5
    23 sep.Domstad Majella 7 - Zaterdag 71 - 3
    19 sep.JSV Nieuwegein JO14-3 - JSV Nieuwegein JO13-10 - 0
  • Poulestanden JSV Nieuwegein 7 ( 6e klasse 28 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Sterrenwijk 3220010196
    2Lopik 422009186
    3Rivierwijkers 11220010466
    4Faja Lobi KDS 511003123
    5Zaterdag 711003123
    6DVSU 721013123
    7VSC 1710103301
    8Delta Sports '95 FC 7201136-31
    9Zwaluwen Utrecht '11 4100115-40
    10Domstad Majella 7200259-40
    11Odin 10200217-60
    12Odysseus '91 102002113-120

    Poulestanden JSV Nieuwegein 7 ( Mannen beker reserve zaterdag poulefase Groep 3 53 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Zaterdag 732107347
    2VVIJ 732107347
    3Lopik 6310246-23
    4IJFC 7300317-60

    Poulestanden JSV Nieuwegein 7 ( Mannen beker reserve zaterdag 1e ronde Groep 3 05 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DVSU 500000000
    2Zaterdag 700000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aken, Stijn vanTeamspelerMiddenvelder
    Heuvel, Niek deTeamspelerAanvaller
    Huijden, GijsTeamspeler
    Huijden, NickyTeamspeler
    K├Ânitzer, FabianTeamspelerMiddenvelder
    Langeraad, Mark vanTeamspelerVerdediger
    Roelofs, JobTeamspeler
    Ruttenberg, MaxTeamspeler
    Seddik, IssamTeamspeler
    Stoopendaal, LarsTeamspelerVerdediger
    Woudenberg, Leon vanTeamspeler
    Woudenberg, Pascal vanTeamspeler

    Er zijn 8 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Rivierwijkers 11

    VS

    JSV Nieuwegein 7

    07 oktober 202316:30 uur
    Sportpark Koningsweg veld 2-VSC / Rivierwijkers

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    JSV Nieuwegein 7

    0214 Mannen Zaterdag reserve

    3,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    3,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd