• Heren Zaterdag 2

  • Team indeling

    Naam
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Heutink, Jasper
    Houten, Thomas van
    Kamara, Albert
    Komba, Andrew
    Moes, Bart
    Molen, Nick van de
    Rooijen, Davey van
    Scholman, Marco
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    Naam
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Heutink, Jasper
    Laar, Desney van
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden JSV Nieuwegein 2 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1IJsselmeervogels 22322101021667
    2Roda '46 2231364522245
    3Merino's de 2231346523443
    4IJFC 2231346503343
    5 2231265654342
    6Geinoord Nieuwegein 2231049334234
    7Woudenberg 2239311454430
    8DHSC 22311111555729
    9Valleivogels 2239212414829
    10Elinkwijk 2238213346526
    11JSV Nieuwegein 2244416315816
    12Nieuwland ASC 2234217297314
    13SVL 223212015697

    Poulestanden JSV Nieuwegein 2 (B1200 Mannen beker reserve poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1JSV Nieuwegein 23300929
    2Montfoort 23201956
    3CSW 43102793
    4Argon 330033120

    Poulestanden JSV Nieuwegein 2 (B1210 Mannen beker reserve 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1CSW 21100413
    2JSV Nieuwegein 21001140
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag
    12 mei.Valleivogels 2 - JSV Nieuwegein 25 - 0
    19 mei.Geinoord Nieuwegein 2 - JSV Nieuwegein 23 - 1
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.