• Heren Zaterdag 3

  • Team indeling

    Naam
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Beek, Bas van
    Brouwer, Glenn
    Brouwer, Kevin
    Elsendoorn, Daniel
    Festen, Alex
    Gesser, Earl
    Haaksma, Derk
    Heezik, Thierry van
    Holweg, Ruben
    Monrooij, Berry
    Plomp, Matthijs
    Plomp, Ruben
    Stolk, Luc
    Strijker, Thomas
    Vaes, Maikel
    Verhoeven, Jordy
    Wesselman, Maarten
  • Staf

    Naam
    Haaksma, Derk
    Plomp, Matthijs
    Plomp, Ruben
    Verhoeven, Jordy
    Wesselman, Maarten
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdVeldKl. ThuisUit
    23 mrt. 15:15JSV Nieuwegein 3 - DHSC 4veld 2
    30 mrt. 14:30JSV Nieuwegein 3 - Meern De 5veld 8--
    6 apr. 15:15JSV Nieuwegein 3 - VSC 3veld 2
    13 apr. 12:00Faja Lobi KDS 5 - JSV Nieuwegein 3veld 1
    11 mei. 12:30SCH '44 4 - JSV Nieuwegein 3veld 3
    18 mei. 15:15JSV Nieuwegein 3 - VVIJ 2veld 1
    25 mei. 12:30Montfoort 3 - JSV Nieuwegein 3veld 2 Montfoort
    1 jun. 12:00Odin 3 - JSV Nieuwegein 3veld 2 Sterrenwijk
  • Poulestanden JSV Nieuwegein 3 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Focus '07 3151410611143
    2DHSC 4141211391237
    3Odin 314824422526
    4IJFC 515825402826
    5Meern De 515726453023
    6Zaterdag 314626282820
    7VVIJ 214536273418
    8Faja Lobi KDS 5164210235214
    9Geinoord Nieuwegein 415348263913
    10VSC 3154110254713
    11Montfoort 313319285710
    12SCH '44 414131017385

    Poulestanden JSV Nieuwegein 3 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Zaterdag 332011056
    2Houten 33201836
    3VVU Ardahanspor 33102683
    4Faja Lobi KDS 231024123

    Poulestanden JSV Nieuwegein 3 (B1410 Mannen beker reserve zaterdag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Zaterdag 31100503
    2VSC 41001050

    Poulestanden JSV Nieuwegein 3 (B1420 Mannen beker reserve zaterdag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1DESTO 21100303
    2Zaterdag 31001030
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag
    9 mrt.Zaterdag 3 - Geinoord Nieuwegein 42 - 0
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.