• Heren Zaterdag 3

  • Team indeling

    Naam
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Beek, Bas van
    Brouwer, Kevin
    Elsendoorn, Daniel
    Festen, Alex
    Gesser, Earl
    Haaksma, Derk
    Heezik, Thierry van
    Holweg, Ruben
    Plomp, Matthijs
    Plomp, Ruben
    Stolk, Luc
    Strijker, Thomas
    Vaes, Maikel
    Verhoeven, Jordy
    Wesselman, Maarten
  • Staf

    Naam
    Haaksma, Derk
    Plomp, Matthijs
    Plomp, Ruben
    Verhoeven, Jordy
    Wesselman, Maarten
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdVeldKl. ThuisUit
    29 sep. 15:15JSV Nieuwegein 3 - IJFC 5Veld 1 KG HoofdveldKl 14Kl 13
    6 okt. 15:30VVIJ 2 - JSV Nieuwegein 3veld 2 VVIJ
    13 okt. 15:15JSV Nieuwegein 3 - Montfoort 3veld 1
    27 okt. 16:05Meern De 5 - JSV Nieuwegein 3veld 2
    3 nov. 15:15JSV Nieuwegein 3 - SCH '44 4veld 2
    10 nov. 14:30Geinoord Nieuwegein 4 - JSV Nieuwegein 3veld 2
    17 nov. 15:15JSV Nieuwegein 3 - Odin 3veld 1
    24 nov. 11:30DHSC 4 - JSV Nieuwegein 3veld 3
    1 dec. 11:30VSC 3 - JSV Nieuwegein 3veld 2 VSC
    8 dec. 15:15JSV Nieuwegein 3 - Faja Lobi KDS 5veld 2
    26 jan. 15:15JSV Nieuwegein 3 - Meern De 5veld 1
    2 feb. 12:00IJFC 5 - JSV Nieuwegein 3veld 4 IJFC
    9 feb. 15:15JSV Nieuwegein 3 - Focus '07 3veld 2
    9 mrt. 15:15JSV Nieuwegein 3 - Geinoord Nieuwegein 4veld 1
    16 mrt. 13:45Odin 3 - JSV Nieuwegein 3veld 3 Odin
    23 mrt. 15:15JSV Nieuwegein 3 - DHSC 4veld 2
    6 apr. 15:15JSV Nieuwegein 3 - VSC 3veld 2
    13 apr. 12:00Faja Lobi KDS 5 - JSV Nieuwegein 3veld 1
    11 mei. 17:00SCH '44 4 - JSV Nieuwegein 3veld 1
    18 mei. 15:15JSV Nieuwegein 3 - VVIJ 2veld 1
    25 mei. 12:30Montfoort 3 - JSV Nieuwegein 3veld 2 Montfoort
  • Poulestanden JSV Nieuwegein 3 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1DHSC 41100503
    2Za 031100753
    3SCH '44 41100423
    4Focus '07 31100313
    5Meern De 51100203
    6Odin 31100103
    7Faja Lobi KDS 51001010
    8Montfoort 31001570
    9IJFC 51001240
    10JSV Nieuwegein 31001130
    11Sen 2 zaterdag1001020
    12Geinoord Nieuwegein 41001050

    Poulestanden JSV Nieuwegein 3 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1JSV Nieuwegein 332011056
    2Houten 33201836
    3VVU Ardahanspor 33102683
    4Faja Lobi KDS 231024123
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag
    22 sep.Focus '07 3 - JSV Nieuwegein 33 - 1
    15 sep.Faja Lobi KDS 2 - JSV Nieuwegein 32 - 6
    8 sep.JSV Nieuwegein 3 - Houten 30 - 1
    1 sep.VVU Ardahanspor 3 - JSV Nieuwegein 32 - 4
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.