• Heren Zaterdag 3

  • Team indeling

    Naam
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Beek, Bas van
    Brouwer, Glenn
    Brouwer, Kevin
    Elsendoorn, Daniel
    Festen, Alex
    Gesser, Earl
    Haaksma, Derk
    Heezik, Thierry van
    Holweg, Ruben
    Minjon, Milan
    Monrooij, Berry
    Plomp, Matthijs
    Plomp, Ruben
    Stolk, Luc
    Strijker, Thomas
    Vaes, Maikel
    Verhoeven, Jordy
    Wesselman, Maarten
  • Staf

    Naam
    Haaksma, Derk
    Plomp, Matthijs
    Plomp, Ruben
    Verhoeven, Jordy
    Wesselman, Maarten
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdVeldKl. ThuisUit
    25 mei. 13:00Montfoort 3 - JSV Nieuwegein 3Veld 2Kleedkamer 3Kleedkamer 4
    1 jun. 13:00Odin 3 - JSV Nieuwegein 3veld 4
  • Poulestanden JSV Nieuwegein 3 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Focus '07 3211830751557
    2DHSC 4211623582350
    3Odin 3201235633739
    4IJFC 5201037513933
    5Meern De 5211029584432
    6Zaterdag 320938363430
    7VVIJ 221849495328
    8Faja Lobi KDS 5216411346422
    9Geinoord Nieuwegein 4215412355219
    10SCH '44 4214413275115
    11Montfoort 3204214418714
    12VSC 3214215336114

    Poulestanden JSV Nieuwegein 3 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Zaterdag 332011056
    2Houten 33201836
    3VVU Ardahanspor 33102683
    4Faja Lobi KDS 231024123

    Poulestanden JSV Nieuwegein 3 (B1410 Mannen beker reserve zaterdag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Zaterdag 31100503
    2VSC 41001050

    Poulestanden JSV Nieuwegein 3 (B1420 Mannen beker reserve zaterdag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1DESTO 21100303
    2Zaterdag 31001030
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag
    18 mei.Zaterdag 3 - VVIJ 23 - 2
    14 mei.SCH '44 4 - Zaterdag 30 - 1
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.