• Heren Zaterdag 4

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Agrandi, YassinTeamspeler
    Hendriks, JimiTeamspeler
    Moes, BartTeamspeler
    Molen, Nick van deTeamspeler
    Wit, Jimmy deTeamspeler
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    29 sep. 12:30VVU Ardahanspor 3 - JSV Nieuwegein 4Sportpark Lunetten
    6 okt. 12:30JSV Nieuwegein 4 - Delta Sports '95 FC 4Sportpark Galecop - JSV Nieuw
    13 okt. 13:30Faja Lobi KDS 3 - JSV Nieuwegein 4Sportpark Azielaan
  • Poulestanden JSV Nieuwegein 4 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Sen 2 zaterdag311111924
    2Meern De 431116514
    3JSV Nieuwegein 431117704
    4Zaterdag 2 3111912-34

    Poulestanden JSV Nieuwegein 4 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1JSV Nieuwegein 411003213
    2Voorwaarts 211003213
    3Hercules Zaterdag 311002113
    4DHSC 700000000
    5Faja Lobi KDS 300000000
    6Jonathan 300000000
    7Odin 400000000
    8Za 0200000000
    9VVU Ardahanspor 300000000
    10Bilt De FC 4100123-10
    11Odysseus '91 5100123-10
    12 4100112-10
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    8 sep.Meern De 4 - JSV Nieuwegein 42 - 2
    15 sep.Sen 2 zaterdag - JSV Nieuwegein 44 - 0
    22 sep.JSV Nieuwegein 4 - Odysseus '91 53 - 2
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.