• Heren Zaterdag 5

  • Team indeling

    Naam
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Attevelt, Marco
    Bos, Bob
    Goes, Cas
    Prahasam, Soeryo
    Rijk, Toby
    Ruijter, Mike de
    Schaik, Frank van
    Schot, Jeroen
    Smith, Delano
    Weijers, Paul
    Willekes, Devin
    Willekes, Jimmy
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    Naam
    Bree, Pascal de
    Goes, Cas
    Schaik, Joost van
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdVeldKl. ThuisUit
    2 jun. 10:30Faja Lobi KDS 5 - JSV Nieuwegein 5veld 1
  • Poulestanden JSV Nieuwegein 5 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Benschop 3191621792050
    2JSV Nieuwegein 5191234544339
    3 5191054422935
    4Zaterdag 2 191126564435
    5Vriendenschaar 2181107542733
    6Lopik 2191027353332
    7Houten 418738494024
    8Bilt De FC 517539394818
    9Geinoord Nieuwegein 4184212255414
    10Faja Lobi KDS 518131422646
    11IJFC 618111618714

    Poulestanden JSV Nieuwegein 5 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Meern De 533001259
    2DHSC 53102673
    3JSV Nieuwegein 531028113
    4Za 023102693
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag
    12 mei.JSV Nieuwegein 5 - Zaterdag 2 6 - 2
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.