• Zaterdag Senioren 7 Veld Zaterdag man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Agrandi, NadirTeamspeler
    Agrandi, SharafTeamspeler
    Aken, Stijn vanTeamspeler
    Haan, Max denTeamspeler
    Heuvel, Niek deTeamspeler
    Stoopendaal, LarsTeamspeler
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Waasdorp, GilbertOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    1 dec. 14:30JSV Nieuwegein 7 - Focus '07 6Sportpark Galecop - JSV Nieuw
    8 dec. 11:00Geinoord Nieuwegein 7 - JSV Nieuwegein 7Sportpark "Parkhout" - Geinoord N
    15 dec. 12:30Meern De 8 - JSV Nieuwegein 7Sportpark De Meern
  • Poulestanden JSV Nieuwegein 7 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Focus '07 687012882021
    2Faja Lobi KDS 675111915416
    3Brederodes 575021911815
    4Meern De 884132415913
    5DVSU 584132117413
    6JSV Nieuwegein 773221917211
    7Lopik 463121211110
    8 783142325-210
    9Geinoord Nieuwegein 783051017-79
    10IJFC 107214171707
    11Za 055005423-190
    12OSM '75 57007727-200

    Poulestanden JSV Nieuwegein 7 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Meern De 93300141139
    2Zwaluwen Utrecht '11 332017616
    3JSV Nieuwegein 73102410-63
    4IJFC 93003412-80
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 nov.Za 05 - JSV Nieuwegein 70 - 4
    17 nov.JSV Nieuwegein 7 - IJFC 102 - 0
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.