• Zaterdag Senioren 8 Veld Zaterdag man

  • Team indeling

    Naam
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Bie, Marcel de
    Etten, Hans van
    Heus, Vincent
    Mulder, Wesley
    Philipoom, Ian
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    Naam
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Heus, Vincent
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdVeldKl. ThuisUit
    6 jun. 20:30JSV Nieuwegein 8 - Lopik 3veld 4
  • Poulestanden JSV Nieuwegein 8 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Focus '07 5211713993652
    2Vianen 22017031015051
    3Meern De 7181233754739
    4Lopik 3201235695439
    5Odin 4211128654835
    6Domstad Majella 418936504030
    7Zaterdag 4207310496024
    8Za 09206311305021
    9JSV Nieuwegein 8204313518115
    10Geinoord Nieuwegein 5183312376312
    11IJFC 10192512247411
    12Montfoort 421151526738

    Poulestanden JSV Nieuwegein 8 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1JSV Nieuwegein 832101667
    2PVC 232101137
    3VSC 73102883
    4Rivierwijkers 330032200

    Poulestanden JSV Nieuwegein 8 (B1410 Mannen beker reserve zaterdag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1JSV Nieuwegein 81100543
    2VIOD-21001450

    Poulestanden JSV Nieuwegein 8 (B1430 Mannen beker reserve zaterdag 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Houten 21100703
    2Valleivogels 91100703
    3Zuidvogels HSV De 41100933
    4Legmeervogels 51100723
    5Eemdijk 61100623
    6Maarssen 21100623
    7Hercules Zaterdag 71100403
    8Argon 81100523
    9SRC 21100523
    10WV-HEDW 151100523
    11Austerlitz 21100303
    12Valleivogels 51100303
    13VSV 21100303
    14Waterwijk asc 21100643
    15DHSC 41100313
    16Rivierwijkers 81100313
    17WV-HEDW 191100313
    18TOB Rksv 21100323
    19Focus '07 51100213
    20ZCFC 71100213
    21DOVO 51100333
    22Foresters (de) 21100223
    23WV-HEDW 171100113
    24Spakenburg 41100113
    25Vianen 21100113
    26BZC'13 20000000
    27Valleivogels 71001330
    28ODIN 59 61001220
    29Zeeburgia avv 21001110
    30VVU Ardahanspor 21001110
    31VVZA 41001110
    32DVVA csv. 101001230
    33TABA afc 51001120
    34Vianen 31001120
    35Zeeburgia avv 31001460
    36Bilt De FC 71001130
    37Meern De 91001130
    38Ouderkerk sv. 31001130
    39Meern De 71001250
    40Meteoor De sv. 31001250
    41Zwaluwen 30 HCSV 41001250
    42Bilt De FC 91001030
    43UNO vv 21001030
    44Veenendaal 41001030
    45Argon 71001260
    46Eemnes 41001260
    47Domstad Majella 51001040
    48Zeeburgia avv 101001270
    49Altius 51001390
    50JSV Nieuwegein 81001070
    51SVP 51001070
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag
    12 mei.JSV Nieuwegein 8 - Odin 40 - 4
    19 mei.Montfoort 4 - JSV Nieuwegein 81 - 4
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.