• Zaterdag Senioren 9 Veld Zaterdag man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Agterberg, DaveyTeamspeler
    Elk, Ferry vanTeamspeler
    Geffen, Bart vanTeamspeler
    Kant, Ash van deTeamspeler
    Kant, Jordy v.dTeamspeler
    Kuczera, DawidTeamspeler
    Meijer, DanielTeamspeler
    Rijnbergen, NickTeamspeler
    Santen, Stefan vanTeamspeler
    Schellink, RickTeamspeler
    Vredendaal, NiekTeamspeler
    Wieringa, ReneTeamspeler
    Wijk, Erik vanTeamspeler
    Willemsen, TimTeamspeler
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Elk, Ferry vanOverige stafTeammanager
    Geffen, Bart vanOverige stafTeammanager
    Kant, Jordy v.dOverige stafTeammanager
    Wieringa, ReneOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    22 sep. 15:15JSV Nieuwegein 9 - DVSU 4Sportpark Galecop - JSV Nieuw
    29 sep. 15:45Bilt De FC 7 - JSV Nieuwegein 9Sportpark Weltevreden
    6 okt. 15:15JSV Nieuwegein 9 - Zwaluwen Utrecht '11 2Sportpark Galecop - JSV Nieuw
    13 okt. 11:10Rivierwijkers 9 - JSV Nieuwegein 9Sportpark Koningsweg
  • Poulestanden JSV Nieuwegein 9 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SCH '44 5320113496
    2IJFC 1032017616
    3JSV Nieuwegein 9310257-23
    4Lopik 53102513-83

    Poulestanden JSV Nieuwegein 9 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hercules Zaterdag 811007253
    2Odin 1011005053
    3Rivierwijkers 910101101
    4Voorwaarts 710101101
    5Bilt De FC 700000000
    6DVSU 600000000
    7DVSU 400000000
    8JSV Nieuwegein 900000000
    9Odysseus '91 1000000000
    10Za 1100000000
    11Zwaluwen Utrecht '11 2100127-50
    129100105-50
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    8 sep.Lopik 5 - JSV Nieuwegein 91 - 2
    15 sep.IJFC 10 - JSV Nieuwegein 92 - 1
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.