• Heren Zondag 2

  • Team indeling

    Naam
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Allee, Marvin
    Asad, Nowar
    Axwijk, Justin
    Bakboord, Marchel
    Sandbrink, Remco
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    Naam
    Afgeschermd
    Allee, Marvin
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdVeldKl. ThuisUit
    20 mei. 13:00Voorwaarts 2 - JSV Nieuwegein 2veld 1--
    27 mei. 11:00JSV Nieuwegein 2 - VVU Ardahanspor 2veld 2
  • Poulestanden JSV Nieuwegein 2 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1JSV Nieuwegein 21716101092449
    2UVV 3191324814741
    3Voorwaarts 2181044614634
    4PVCV 4201118534534
    5Faja Lobi KDS 219829576926
    6DWSV 318819548625
    7VVIJ 316718695122
    8Kampong 717638535221
    9Focus '07 2195311488918
    10Elinkwijk 3194114385913
    11VVU Ardahanspor 218211526817

    Poulestanden JSV Nieuwegein 2 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Kampong 832011546
    2JSV Nieuwegein 23201876
    3AFC Quick 1890 432018116
    4Odijk 230032110
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag
    6 mei.JSV Nieuwegein 2 - Kampong 7 -
    17 mei.JSV Nieuwegein 2 - VVIJ 33 - 1
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.